Zapewne zastanawiają się Państwo co takiego wspaniałego jest w słowach linie do produkcji soków. Wszystkiemu winne są tak popularne ostatnio linie do rozdmuchu folii. Dzięki zastosowaniu zakręcarki wieczek otrzymujemy wspaniałe linie do produkcji soków a dodatkowo poprzez wdrożenie nowych technologii linie do rozdmuchu folii zyskują sobie coraz większe grono sympatyków na świecie.
Ricco to profesjonalne zakręcarki wieczek i maszyny do recyklingu. Oferujemy najlepsze kotły parowe a także linie do rozdmuchu folii i maszyny do bag in box. W naszej ofercie są także: napełniarki oraz pakowaczki a także rozdmuchiwarki i linie do produkcji soków a także zbiorniki ze stali nierdzewnej oraz zgrzewarki - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
FAS
NGR
FAS

Rolomaty

Szwedzka firma FAS jest producentem rolomatów, czyli zgrzewarek worków foliowych nawiniętych na rolkę (tzw. „bags on roll”). Zakres produkowanych rolomatów jest bardzo szeroki. Mogą one być przystosowane do pracy w linii (są wtedy oferowane bez odwijaka), czyli bezpośrednio za wieżą rozdmuchową lub też mogą pracować jako samodzielne maszyny (wtedy mają własny odwijak). Głównie stosuje się je do produkcji worków śmieciowych (z banderolą lub bez, z tasiemką lub bez, typu „sinus”, itp.) lub koszulek (tzw. T-shirt’ów), zarówno składanych (typu „C” lub podwójne „C”) jak i nie składanych, z automatycznym odbiorem i układaniem rolek lub bez automatycznego odbioru, itp.

Najistotniejsze zalety maszyn FAS to:
- kompaktowe rozmiary powodują, że zgrzewarki zajmują bardzo mało miejsca, co jest ważne w przypadku użytkowników dysponujących ograniczoną powierzchnią na hali,
- bardzo dobra, szwedzka jakość zgrzewarek, którą klienci sobie chwalą w porównaniu z konkurencją.
- unikalne rozwiązanie techniczne do produkcji worków śmieciowych typu „sinus” wiązanych krzyżowo (zamiast tasiemki, np. marka „PACLAN”).

Żeby zobaczyć folder najpopularniejszej maszyny FAS, wystarczy kliknąć poniższy link:

 
BW & BWU-900

Zapraszamy do składania zapytań. Przedstawimy wtedy szczegółowe oferty handlowe ze specyfikacją techniczną.

Linia do toreb T-shirt w rolce

 

Odnosnik do strony FAS

RICCO International Trade & Consultancy
ul. Bohaterów Warszawy 23, 02-495 Warszawa, tel. 22 867 8450, fax 22 662 2940, e-mail: ricco@ricco.com.pl
Projekt i wykonanie: InforpolNET
Kolejną naszą propozycją są mieszalniki. To zupełnie nowe podejście jeśli chodzi o tego rodzaju maszyny do bag in box. Nie są tak popularne jeszcze jak naważarki ale to wszystko zmienia się dynamicznie i już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowej technologii. Wystarczy zastosować maszyny do bag in box a dzięki temu mieszalniki zyskają nową jakość.