Zapewne zastanawiają się Państwo co takiego wspaniałego jest w słowach linie do produkcji soków. Wszystkiemu winne są tak popularne ostatnio linie do rozdmuchu folii. Dzięki zastosowaniu zakręcarki wieczek otrzymujemy wspaniałe linie do produkcji soków a dodatkowo poprzez wdrożenie nowych technologii linie do rozdmuchu folii zyskują sobie coraz większe grono sympatyków na świecie.
Zapraszamy serdecznie po nowoczesne linie do produkcji soków. Nasza firma oferuje także linie do rozdmuchu folii. Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnych maszyn takich jak zakręcarki wieczek - także znajdziecie je w naszej ofercie. Zapraszamy do działu kontakt w celu wysłania do naszej firmy zapytania - bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
BMA
TVV
BERTUZZI

Linie do produkcji soków, przecierów, dżemów i innych przetworów owocowo-warzywnych

Firma Bertuzzi jest producentem linii do produkcji soków, przecierów, dżemów i innych przetworów owocowo-warzywnych.

Firma produkuje szeroki zakres urządzeń do przerobu warzyw i owoców. Wieloletnie doświadczenie Bertuzzi w tej dziedzinie, powiązane z praktycznie nieograniczonymi możliwościami projektowo-konstrukcyjnymi czyni z firmy Bertuzzi doskonałego dostawcę kompletnych linii produkcyjnych. W Polsce linie Bertuzzi pracują w największych zakładach przerabiających warzywa i owoce.

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji pokazujących maszyny Bertuzzi w produkcji.

MU3 Trzy głowicowa wyciskarka owoców cytrusowych

Odnośnik do strony Bertuzzi

RICCO International Trade & Consultancy
ul. Bohaterów Warszawy 23, 02-495 Warszawa, tel. 22 867 8450, fax 22 662 2940, e-mail: ricco@ricco.com.pl
Projekt i wykonanie: InforpolNET
Kolejną naszą propozycją są mieszalniki. To zupełnie nowe podejście jeśli chodzi o tego rodzaju maszyny do bag in box. Nie są tak popularne jeszcze jak naważarki ale to wszystko zmienia się dynamicznie i już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowej technologii. Wystarczy zastosować maszyny do bag in box a dzięki temu mieszalniki zyskają nową jakość.