Zapewne zastanawiają się Państwo co takiego wspaniałego jest w słowach linie do produkcji soków. Wszystkiemu winne są tak popularne ostatnio linie do rozdmuchu folii. Dzięki zastosowaniu zakręcarki wieczek otrzymujemy wspaniałe linie do produkcji soków a dodatkowo poprzez wdrożenie nowych technologii linie do rozdmuchu folii zyskują sobie coraz większe grono sympatyków na świecie.
Ricco to profesjonalne zakręcarki wieczek i maszyny do recyklingu. Oferujemy najlepsze kotły parowe a także linie do rozdmuchu folii i maszyny do bag in box. W naszej ofercie są także: napełniarki oraz pakowaczki a także rozdmuchiwarki i linie do produkcji soków a także zbiorniki ze stali nierdzewnej oraz zgrzewarki - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
BMA
TVV
BERTUZZI

Linie do produkcji soków, przecierów, dżemów i innych przetworów owocowo-warzywnych

Firma Bertuzzi jest producentem linii do produkcji soków, przecierów, dżemów i innych przetworów owocowo-warzywnych.

Firma produkuje szeroki zakres urządzeń do przerobu warzyw i owoców. Wieloletnie doświadczenie Bertuzzi w tej dziedzinie, powiązane z praktycznie nieograniczonymi możliwościami projektowo-konstrukcyjnymi czyni z firmy Bertuzzi doskonałego dostawcę kompletnych linii produkcyjnych. W Polsce linie Bertuzzi pracują w największych zakładach przerabiających warzywa i owoce.

Zapraszamy do obejrzenia filmów i prezentacji pokazujących maszyny Bertuzzi w produkcji.

MU3 Trzy głowicowa wyciskarka owoców cytrusowych

Odnośnik do strony Bertuzzi

RICCO International Trade & Consultancy
ul. Bohaterów Warszawy 23, 02-495 Warszawa, tel. 22 867 8450, fax 22 662 2940, e-mail: ricco@ricco.com.pl
Projekt i wykonanie: InforpolNET
Kolejną naszą propozycją są mieszalniki. To zupełnie nowe podejście jeśli chodzi o tego rodzaju maszyny do bag in box. Nie są tak popularne jeszcze jak naważarki ale to wszystko zmienia się dynamicznie i już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowej technologii. Wystarczy zastosować maszyny do bag in box a dzięki temu mieszalniki zyskają nową jakość.